#zielonylad #ociepleniekliamtu
Coraz więcej się mówi o oziębieniu klimatu więc UE przyspiesza aby zdążyć domknąć program walki z ociepleniem.
Coraz więcej się mówi o oziębieniu klimatu więc UE przyspiesza aby zdążyć domknąć program walki z ociepleniem.
Skalp
6
malcolm
4
Skalp
0
DarrDarek
0
Dokładniej, to Chazarom i ich pachołkom masońskim wystawionym na stolce chodzi dokładnie o to samo, o co chodziło przy rozwalaniu Rosji carskiej i zakładaniu Związku Sowieckiego. Chodzi o centralizację władzy umiłowaną Żydom i o pełny nadzór totalitarny nad setkami milionów niewolników socjalistycznych na dole. Realnie, już po paru latach bolszewicy wiedzieli, że socjalizm marksistowski nie działa. Lenin zgodził się na NEP czyli erę powrotu do kapitalizmu w rolnictwie, a wtedy zamiast głodu szybko prywatne gospodarstwa rolne znów zaczęły zbierać dużo żywności w warunkach podniesionej ceny, zapełniły się targowiska warzywami, owocami, zbożami. Wrócił względny dostatek w porównaniu z biedą i głodem trzech lat po żydowskim zamachu stanu zwanym "rewolucją październikową". A co zrobił Stalin i jego towarzysze? Ano, wkrótce odszedł od NEP i przywrócił znów głupotę kołchozów i sowchozów wg lewicowej zasady: "coś jest głupie i działa źle, to my zmienimy tak ludzi, że zmienią się reguły a kto będzie protestował, to pała, łagier lub rozstrzelanie". Realnie liczyła się centralizacja władzy i dążenie do realizacji debilnej idei Żyda Karola Marksa choćby po trupach, bo każdy z nędzników socjalizmu wiedział, że powrót do kapitalizmu, to jest równocześnie powrót do niemiłych czasów, gdy tysiące jakichś bogatych chłopów sprzedaj mnóstwo
chodliwego towaru, śmieją się w twarz towarzyszom socjalizmu, że oni nie chcą słuchać bzdur, bo muszą się zajmować pracą, lokalna władza jeszcze stara się bronić przedsiębiorczych producentów, bo wiedzą, że bez tych mądrych i pracowitych, to znów będzie bieda i głód. Dziś taki sam niesmak mają plugawi czynownicy władzy socjalizmu brukselskiego z nadania masonów, gdy widzą miliony jakichś specjalistów pracujących wydajnie w firmach kapitalistycznych, którzy bezczelnie popierają posła Brauna a czasem wchodzą nawet na takiego prawackiego Lurka, i ci nędznicy władzy wiedzą, że bez pełnej centralizacji władzy nie poradzą sobie z prawackimi "wrogami ludu". To jest głównym celem wyznawców zła. Centralizacja władzy i poddanie wszystkich pełnemu nadzorowi struktury wystawionych pachołków masońskich.
stawo73
1
DarrDarek
1
W istocie, nigdy takich planów nie zrealizowano. Zrealizowano trochę głupszy z przesunięciem koryta rzeki zasilającej Morze Aralskie i ten zbiornik przez to wyschnął.
W przypadku przesunięcia choćby małej części przepływu rzeki syberyjskiej do Azji Środkowej nie mogłoby to być zwykłe koryto, a jedynie wodociąg, czyli wiadomo, że oprócz kosztów kładzenia rury, utrzymania, to jeszcze dochodziłyby przepompownie, bo przy wzniesieniach i dolinach sama woda tak nie przepłynie. A to już wszystko dawałoby spore koszty jak na wodę, która wbrew bajdurzeniom pismaków nigdy jednak aż tak droga jak ropa nie była i nie jest. Dlatego plany pozostały planami a wyschnięty Aral przypomina mniej sławne zabawy przesunięcia.