#srebro

Ponad 8% za dzień w dół - nawet na akcjach takich wahań nie ma.

7

@malcolm, Bańka jest na wszystkim poza wyjątkami niezwiązanymi z akcjami. SP500 = wszystko.

Wystarczy porównać koszt wydobycia srebra z jego ceną żeby zobaczyć faktyczny obraz.