@szatanista, czyli praworządność polega na tym że jak premierem jest Tusk to wtedy jest praworządnie a jak Kaczyński albo Mentzen to już nie. Przecież nawet nie zmieniono ani jednej ustawy w wymiarze sprawiedliwości, nie zdążono zmienić ani jednego sędziego.
@szatanista, Jasne, hehehe. A potem Mati: "ale jak to? Przecież obiecali nam, że ta procedura nie zostanie użyta przeciwko Polsce." Na gębę to się można z kolegą dogadać, a poza tym wszystko powinno być na piśmie.
szatanista
-1
szymonpl
5
waldy33
5
sharkando
1
stawo73
2
Dokładnie. O politykę tu chodzi a nie o żadną praworządność.
Blob
1