@Emrys_Vledig, ta wydziergana na szydełku serwetka leżąca i zbierająca kurz na telewizorze - to se ne wrati! a klimat dopełnia siedząca na nim lalka - przecudne!
@TolexB, w tym roku likwidowaliśmy podobny skansen u babci mojej żony. Ostał się tylko wielki ozdobny żyrandol, którym przy każdej wizycie walę się głową.
@Emrys_Vledig, w rogu widzę również zdjęcie JP2, czyli fotka zrobiona już po 78 roku, piękne czasy, a takiej szklanej ryby w kolorach biało-czerwono-niebieskich nie było przypadkiem?
@TolexB, fotka zdaje się z 1981/82
@Emrys_Vledig, i komu to przeszkadzało?