@pentakilo, mnie bardziej niepokoi ten telefon obok. Lampa może być tylko dla uśpienia czujnosci. A telefon stacjonarny w dzisiejszych czasach w wersji nie jak sekretarki czy dyrektorzy maja na biurkach... Balbym sie podnosic sluchawki bardziej niż przestepcy Szymczyka w zasiegu wzroku.
Codziennie_cos_nowego
1
borubar
1
kartezjusz6644
1