@pentakilo, mnie bardziej niepokoi ten telefon obok. Lampa może być tylko dla uśpienia czujnosci. A telefon stacjonarny w dzisiejszych czasach w wersji nie jak sekretarki czy dyrektorzy maja na biurkach... Balbym sie podnosic sluchawki bardziej niż przestepcy Szymczyka w zasiegu wzroku.
@pentakilo, takie lampy potrafią wybuchnąć gdy się za bardzo nagrzeją. I to nawet w wersji podstawowej, bez bazuki pod spodem.
@pentakilo, lampa z wbudowanym głośnikiem Blutacz.