@wordpressowiec, @amiga, Przepuściłem przez jakiegoś darmowego enhancera. Odrobinę większa rozdziałka + delikatnie podbite kolory. Może podpasuje może nie przynajmniej staram się.
@AMIGA, Poprosić można, ale obrazek miałem tylko w takiej rozdziałce jaką wrzuciłem.
Trzeba by popatrzeć pod hasłem "image enhancer" - kiedyś były te strony zwiększające rezolucję. Ewentualnie rewers search w googlu i szukanie czy gdzieś jest w większym formacie.
wordpressowiec
1
Andrzej_Zielinski
0
AMIGA
1
AMIGA
1
Andrzej_Zielinski
1
Trzeba by popatrzeć pod hasłem "image enhancer" - kiedyś były te strony zwiększające rezolucję. Ewentualnie rewers search w googlu i szukanie czy gdzieś jest w większym formacie.