"Dobranoc! Cześć, giniemy!"
#pdk

5

@jabolsy, Kościuszko! Słyszycie mnie!?
@jabolsy, więcej optymizmu ale ja się pocę jak nigdy. Kurła pachy mokre jak kilka tygodni przed usunięciem konta na wykopie.