Od momentu gdy migranci byli pchani przez granicę polsko-białoruską, każdy wie że migranci to broń hybrydowa. Ukraina 2022 i Iran 2026 pokazały że armią konwencjonalną (prawie) NIE DA SIĘ podbić średniego kraju chyba że jakimś absurdalnym wysiłkiem militarnym - ale da się znacznie łatwiej podbić np. "prawami człowieka" albo "współczuciem humanitarnym" gdzie doprowadza się do upadku kraju zalewając go obcym elementem. Jeszcze przed 2014 rokiem migrantów można było traktować neutralnie i apolitycznie - 10 lat później wiemy że migranci są rozważani np. przez Chińczyków aby podwyższyć USA koszt prowadzenia wojny o Tajwan

to super że chcecie bronić Tajwanu, a pytanie czy uzbrojone meksykańskie gangi nie będą wam psuć logistyki tak jak to robią ruskim ukraińcy dronami - a moze jakaś wojna domowa kolorowi vs biali nad którą nie będzie cie w stanie zapanować - tak jak wam się wydaje

8

Brak komentarzy. Napisz pierwszy