Jezu, was to samych zostawić. Człowiek pojechał na wakacje na kilka dni a ci tutaj hipotezę Riemanna rozwiązali. No co za ludzie, #witampowakacjach #gownowpis

14

@dodge_durango, A jest tu jeden taki pozytywnie zakręcony Ale nie znasz, nowy jest
@dodge_durango,

Na razie to jest tylko hipoteza, że rozwiązano hipotezę Riemanna.

Nikt jeszcze tu nie udowodnił hipotezy, że rozwiązano hipotezę Riemanna.
@dodge_durango, to jest brak moderacji 😐
@dzin, tęsknisz za elwiadrem i spólką?
@dzin, ano. Do tego brak weryfikacji wieku, brak zgody na cookies i takie są efekty.