@PostironicznyPowerUser, zakaz bycia mądrym i ambitnym aby nie urazić głupich i leniwych
@PostironicznyPowerUser, Za nie ironiczne użycie zwrotu "osoby uczniowskie" w dokumencie urzędowym, powinno być zesłanie do podstawówki w celu uzupełnienia lekcji języka polskiego.
@PostironicznyPowerUser, sama idea biało-czerwonego paska w obecnych czasach nie ma sensu. I mówię to jako człowiek, który siedem razy na dziewięć ten biało-czerwony pasek miał.

Jedyne "stypendium" jakie za to otrzymał to 100 zł jednorazowo.

A nawet nie dlatego, bo dzisiaj jest potrzebna specjalizacja. Wiedza ogólna nie ma znaczenia.
@PostironicznyPowerUser, To jest bardzo fajny temat. Nagradzanie za dobre wyniki jest złe, bo inni mogą się źle poczuć ... Czy rzecznik praw dziecka interweniował już w Ministerstwie Edukacji, że trzeba zlikwidować stopnie ? Ale wtedy nalezało by losować do dobrych szkół uczniów ? Na studia przyjmować w losowaniu ? Ale wtedy też inni poczują się źle bo nie zostali wylosowani ... Czyli jak to w zwyczaju ma socjalizm, wygenerowano by rozwiązanie problemu generujące znacznie większe problemy, zamiast pozwolić dzieciom nauczyć się jak świat działa ... Prawda boli, a głupota nie.
@CosTamCosTam, zgodnie z tą antylogiką wypadałoby odebrać przykładowo takiej Idze Świątek wszelkie tytuły bo są osoby paletkowe, które trenują równie mocno, a niestety przegrywają i jest im przykro:(

może niech wszyscy sportowcy zawsze mają pierwsze miejsce ex aequo, wtedy będzie inkluzywnie
@PostironicznyPowerUser, Idze to według Rosji powinni zabrać tytuły za polsko-ukraińską wstążkę.

WTA rządzi się swoimi prawami.
@CosTamCosTam, jeszcze emerytury powinny być takie same, bez względu na staż pracy i składki, żeby nikt nie poczuł się gorzej
@CosTamCosTam, ale przecież od lat nie ma stopni w klasach I-III zdaje się.
@dodge_durango, są opisowe na świadectwie, ale nauczyciele ostatecznie w jakiś sposób oceny wystawiają.