Choćby dlatego, że Konfederacja nie jest obsadzona Ukraińcami z Akcji Wisła jak reżim PO-PiS-ów wystawiony do władzy. Choćby dlatego, że Konfederacja nie jest kontrolowana przez Żydów jak reżim. Choćby dlatego, że Konfederacja nie partią reżimową jak reżimowe PO-PiS-y, hołownie, psle, Lewice, razem.
@Socjaldemokrata, Czy szereg ukłonów jednych do Ameryki, drugich do Berlina nie jest kompletnie niewspólmierny z relacjami Konfy i Rosji? Czy kkp poza hasłem "normalizacja relacji" robi cokolwiek więcej, co ma jakiś charakter uprzejmy do Rosji?
@Skalp, tak. Braun głosował przeciwko odchodzeniu od rosyjskiego gazu, pisał listy do Ławrowa, szczuł na Ukraińców i polityków im pomagających, wyraża się wrogo o NATO, chce wyjść z UE.
Protest przeciw odejściu od gazu z Rosji. Szacuje się, że UE od 2022 roku za odejście od gazu z Rosji przepłaciła za gaz między 200, a 300 mld euro. Tu się kłania ekonomia. Przyznasz chyba, że kapkę dużo. Dodam więcej, między innymi przez jest już w bagażniku postępu światowego i co raz mniej przedsięwzięć się opłaca.
Pisał listy do Ławrowa w kwestii normalizacji. Jakiś problem z tego wynika? Nie wiem czy rozumiesz ile kosztuje odcinanie się od Rosji?Przykład z gazem to tylko jedna rzecz. W zasadzie cokolwiek ściągasz z daleka, zamiast od sąsiada to narzucasz sobie podatek. Teraz sobie pomyśl ile można taki podatek tolerować? Myślisz, że skala zadłużenia za tego rządu jest nielimitowana? Poczytaj sobie trochę o skutkach takiego zawołania spłat przez wierzycieli w Grecji.
Szczuł na Ukraińców to piękne hasło. Każde sformułowanie poza deklaracją przyjaźni można w to wrzucić. Czy jego hasła są jakieś wrogie? Czy w ogóle rozrózniasz pojęcia wrogość i dbanie o własny interes? Z tego co ja znam: dopomina się o systemowe ekshumacje ofiar Rzezi Wołyńskiej, punktuje turystykę zdrowotną, punktuje brak szacunku do Polski, krytykował zażalenie Ukrainy na Polskę o blokowaniu transportu, krytykował całe podejście do tragedii w Przewodowie, krytykował, krytkuje tolerancję banderyzmu, podnosi hasło zagrożenia ze strony wojaków ukr po wojnie w Polsce, postuluje deportację ukraińców po wojnie, chyba, że podpiszą lojalkę o wyrzeknięciu się banderyzmu.
Co z tego jest dla ciebie kontrowersyjne?
Wrogie wypowiedzi o nato nie są mi znane, ale powiedzmy, że tak było. No i co z tego? Ukraina wysadziła nord stream na wodach bodaj duńskich, czy nato się odpaliło? Czy NATO zrobiło cokolwiek z tym, że jak ABW podało Rosja stała za pożarem tego centrum handlowego w Wawie?
Posłuchaj sobie może, co mówił o artykule piątym Zbigniew Brzeziński. Nie mam wątpliwości, że jest to tylko kolejny papierowy sojusz. Pójdźmy dalej, teraz uzbrojenie zgodne z standardem NATO = sprzęt amerykański. Ten sam sprzęt, który nie może sobie poradzić z sankcjami uciskanym, bidnym krajem. Ten sam sprzęt, który na poziomie kodów może być unieruchomiony. No i finalnie sojusz NATO stoi na USA, które dosłowniw stale daje dowód, że robi przede wszystkim to, co im się opłaca. Taki z nich sojusznik. Egipt, Turcja, Saudyjczycy i Pakistan zawiązali kooalicję właśnie dlatego, że zrozumieli, jaką iluzją bezpieczeństwa jest USA. Z kolei ich USA pilnujw znacznie bardziej i znacznie bardziej partnersko traktuje, niż Polskę. Gdzie tu błąd Brauna?
Podsumowania korzyści w bycia w UE w końcu zaczynają się pojawiać i są bardzo wątpliwe. W dodatku teraz jeszcze nie ma odpowiednie skali efektów klimatyzmu i zielonizmu, którę taką kalkulację by tylko pogorszyły. Nie wspomnę o tym, że UE w zasadzie przejęło sporą część niepodległości od Polski i wykorzystuje te przewagi, choćby i szantażwm KPO. Czy Braun nie ma racji? Ja mam duże wątpliwości.
anonekzforczana
0
Skalp
1
Alpragen
4
szymonpl
2
Alpragen
6
szymonpl
1
Socjaldemokrata
-3
waldy33
4
Socjaldemokrata
0
waldy33
3
Socjaldemokrata
1
waldy33
1
Bejdak
1
DarrDarek
2
Choćby dlatego, że Konfederacja nie jest obsadzona Ukraińcami z Akcji Wisła jak reżim PO-PiS-ów wystawiony do władzy. Choćby dlatego, że Konfederacja nie jest kontrolowana przez Żydów jak reżim. Choćby dlatego, że Konfederacja nie partią reżimową jak reżimowe PO-PiS-y, hołownie, psle, Lewice, razem.
Socjaldemokrata
0
Skalp
0
Socjaldemokrata
0
Skalp
0
Protest przeciw odejściu od gazu z Rosji. Szacuje się, że UE od 2022 roku za odejście od gazu z Rosji przepłaciła za gaz między 200, a 300 mld euro. Tu się kłania ekonomia. Przyznasz chyba, że kapkę dużo. Dodam więcej, między innymi przez jest już w bagażniku postępu światowego i co raz mniej przedsięwzięć się opłaca.
Pisał listy do Ławrowa w kwestii normalizacji. Jakiś problem z tego wynika? Nie wiem czy rozumiesz ile kosztuje odcinanie się od Rosji?Przykład z gazem to tylko jedna rzecz. W zasadzie cokolwiek ściągasz z daleka, zamiast od sąsiada to narzucasz sobie podatek. Teraz sobie pomyśl ile można taki podatek tolerować? Myślisz, że skala zadłużenia za tego rządu jest nielimitowana? Poczytaj sobie trochę o skutkach takiego zawołania spłat przez wierzycieli w Grecji.
Szczuł na Ukraińców to piękne hasło. Każde sformułowanie poza deklaracją przyjaźni można w to wrzucić. Czy jego hasła są jakieś wrogie? Czy w ogóle rozrózniasz pojęcia wrogość i dbanie o własny interes? Z tego co ja znam: dopomina się o systemowe ekshumacje ofiar Rzezi Wołyńskiej, punktuje turystykę zdrowotną, punktuje brak szacunku do Polski, krytykował zażalenie Ukrainy na Polskę o blokowaniu transportu, krytykował całe podejście do tragedii w Przewodowie, krytykował, krytkuje tolerancję banderyzmu, podnosi hasło zagrożenia ze strony wojaków ukr po wojnie w Polsce, postuluje deportację ukraińców po wojnie, chyba, że podpiszą lojalkę o wyrzeknięciu się banderyzmu.
Co z tego jest dla ciebie kontrowersyjne?
Wrogie wypowiedzi o nato nie są mi znane, ale powiedzmy, że tak było. No i co z tego? Ukraina wysadziła nord stream na wodach bodaj duńskich, czy nato się odpaliło? Czy NATO zrobiło cokolwiek z tym, że jak ABW podało Rosja stała za pożarem tego centrum handlowego w Wawie?
Posłuchaj sobie może, co mówił o artykule piątym Zbigniew Brzeziński. Nie mam wątpliwości, że jest to tylko kolejny papierowy sojusz. Pójdźmy dalej, teraz uzbrojenie zgodne z standardem NATO = sprzęt amerykański. Ten sam sprzęt, który nie może sobie poradzić z sankcjami uciskanym, bidnym krajem. Ten sam sprzęt, który na poziomie kodów może być unieruchomiony. No i finalnie sojusz NATO stoi na USA, które dosłowniw stale daje dowód, że robi przede wszystkim to, co im się opłaca. Taki z nich sojusznik. Egipt, Turcja, Saudyjczycy i Pakistan zawiązali kooalicję właśnie dlatego, że zrozumieli, jaką iluzją bezpieczeństwa jest USA. Z kolei ich USA pilnujw znacznie bardziej i znacznie bardziej partnersko traktuje, niż Polskę. Gdzie tu błąd Brauna?
Podsumowania korzyści w bycia w UE w końcu zaczynają się pojawiać i są bardzo wątpliwe. W dodatku teraz jeszcze nie ma odpowiednie skali efektów klimatyzmu i zielonizmu, którę taką kalkulację by tylko pogorszyły. Nie wspomnę o tym, że UE w zasadzie przejęło sporą część niepodległości od Polski i wykorzystuje te przewagi, choćby i szantażwm KPO. Czy Braun nie ma racji? Ja mam duże wątpliwości.
prawdabezfalszu
0
Socjaldemokrata
0