@Bronsky, kusi mnie zrobić se prawko w między czasie i zamiast kupować kolejny elektryczny rower kiedyś kupić se motocykl i podróżować, jeździć se w pizdu... Nawet z dupy zapytełm gpt co mi poleca za maszyny:P
@PostironicznyPowerUser, pomijając za drogie . To za duże Moto i mnie przeraża rozmiar i waga . Coś bardziej mobilnego w korkach. To na dalekie trasy a nie typowe górskie.
LizardKing
0
Bronsky
1
LizardKing
1
PostironicznyPowerUser
0
http://youtu.be/zqUBC3aS4X8
Bronsky
0
Już prędzej to r1300 RS
motomax
1