Jedno trzeba przyznać kochanemu Putinowi.

I teraz mówię to zupełnie bez szyderstwa, bo ten człowiek i jego cały sztab, postanowił niecały miesiąc temu wskazać europejskim krajom:
No i co? Poskutkowało! Wujek Władimir wie jak przygotować Europę. Dał przykład, że obrona nie działa, a.... lepszy przykład niż wykład #pdk


I teraz mówię to zupełnie bez szyderstwa, bo ten człowiek i jego cały sztab, postanowił niecały miesiąc temu wskazać europejskim krajom:
Moi drodzy! Za chwilę Was zaatakuję. Ale Wy się przygotujcie. Wysyłam wam kilkanaście dronów - zobaczcie jakie macie dziurawe niebo. Poprawcie to, bo chciałbym mieć jakiś czelendż"
No i co? Poskutkowało! Wujek Władimir wie jak przygotować Europę. Dał przykład, że obrona nie działa, a.... lepszy przykład niż wykład #pdk

marcik321
1
PostironicznyPowerUser
2
Sommelier
0
Dps
1
Ja taką narrację już tu pcham od samego początku i nie uwierzysz, to się wszystko zgadza. Dobry Putin chciał nas przygotować i Unia teraz się zabezpiecza.
A że "testowanie" nie robi sensu. A po co komu sens?
Sommelier
0
Dps
0
DarrDarek
0
Bo to jest drogie i głupie. Gdy pajace udają, że nie wiedzą o tym, że to styropianowe drony klejone przez Ukrainę by trochę postraszyć Lachów wespół z Ukraińcami z Akcji Wisła, to każda wystrzelona rakieta z myśliwca to głupio rozpieprzone 1 mln USD na strzelanie do ukraińskich straszaków z pianki (już nawet mniejsza o uszkodzony dom, który można odbudować za 0,02 mln USD). Gdyby pajace wypuściły rakietę Patriot, to już jedna taka rakieta kosztowałaby Polaków 4 mln USD na tekturowe straszaki z Ukrainy.
DarrDarek
1
Rozmowa z Ukraińcami z Akcji Wisła w sprawach tej wojny i polityki to jak rozmowa z niepełnosprawnym umysłowo. Ileż ja się nagadałem na wykop.ua z różnymi gadaczami z Akcji Wisła o wysadzeniu gazociągu Nord Stream czy tamy w Kachowce. Wg zindoktrynowanych przez propagandę, to było oczywiste, że Nord Stream wysadziła Rosja. Rosja wysadziła własny gazociąg i każdy tępy Ukrainiec z Akcji Wisła nie ustępował ani na krok. Tworzyli jakieś teorie z tyłka, byle tylko mieć potwierdzenie dla swoich wąziutkich umysłów. Podobnie było z tamą w Kachowce. Dziś podobnie jest z piankowymi dronami z Ukrainy. Wg ogłupionych to Rosja je wysłała, bo Rosja chciała Paljaków przestraszyć styropianem.
Sommelier
1