W ostatnich latach, niektóre kamery rejestrowały "ciemne latające smugi" które nie można było przypisywać do owadów ani ptaków. Niektórzy sugerowali, że mogą to być byty demoniczne. Obrazek właśnie z tym mi się skojarzył.
Obok tych "latających ciemnych smug" czasem też pojawiają się nagrania bytów przypominających ciemne latające ośmiornice/meduzy. Być może to inne zjawisko ale równie tajemnicze.
@Andrzej_Zielinski, Z takimi latającymi bytami jakiś czas temu wyskoczył mój były sąsiad [przeprowadziłem się w końcu Trochę zajęło i gdyby nie pomoc brata to dalej byłbym w lesie, hehe. To tak w nawiązaniu do tego jak rozmawialiśmy na PW o remoncie ] .
Wracając do bytów latających. Sąsiad do mnie z tekstem czy wierze w duchy? Ja eee? No to patrz i włącza nagranie z żarówko-kamerki, którą ma w kuchni. No jest coś, leci, mówię ale to paproch kurzu. N co sąsiad, nie no co ty nie było nikogo w mieszkaniu. Prócz trzech kotów
Pajonk_STRACHU
1
Ci pływacy nie są jakąś klatką, z któregoś wideo klipu Rammstein'a? Gdzieś mam taką migawkę w głowie.
Andrzej_Zielinski
0
Być może wstrzymam się z tymi mrocznymi na okres świąt.
#teoriespiskowe
W ostatnich latach, niektóre kamery rejestrowały "ciemne latające smugi" które nie można było przypisywać do owadów ani ptaków. Niektórzy sugerowali, że mogą to być byty demoniczne. Obrazek właśnie z tym mi się skojarzył.
Obok tych "latających ciemnych smug" czasem też pojawiają się nagrania bytów przypominających ciemne latające ośmiornice/meduzy. Być może to inne zjawisko ale równie tajemnicze.
Pajonk_STRACHU
1
Wracając do bytów latających. Sąsiad do mnie z tekstem czy wierze w duchy? Ja eee? No to patrz i włącza nagranie z żarówko-kamerki, którą ma w kuchni. No jest coś, leci, mówię ale to paproch kurzu. N co sąsiad, nie no co ty nie było nikogo w mieszkaniu. Prócz trzech kotów