@Sommelier, to aisi jest g niecące coraz lepiej coraz więcej.. :-/

ludzie idą na łatwiznę..

Zdjęcie
@Sommelier, Przydał by się lista tytułów. Wypatrzyłem dobry kawałek (akurat jak podłączyłem) ale dupa bo wszystko wrzucone w jeden ciąg.