Całe szczęście mam innych biało-czerwonych do śledzenia na mundialu.

#mundial #pilkanozna #szwajcaria

7

@reflex1, chyba biało czarno czerwonych
@BlueLivesMatter, No i co że czarnych mają? Praktycznie wszyscy futbolowo wychowani w Szwajcarii od dziecka.
@reflex1, nie no super ,widać że to rodowidzi

Wręcz bym rzekł nawet za mało
@BlueLivesMatter, Zdecydowanie mają więcej wspólnego z CH, niż np Cash z PL.
@reflex1, Cash ma polskie pochodzenie, poza tym on jest jeden w naszej reprezentacji. Ja naprawdę z dwojga złego to wolę już, aby nasza reprezentacja grała tak jak obecnie, niż aby zdobyła mistrzostwo świata w składzie afrykańskim czy albańskim. Mniejszy wstyd.
@stawo73, Ale tam też część ma jednego rodzica Szwajcara a reszta urodzona tutaj albo od dziecka tu mieszkają. Więc mają więcej wspólnego z CH niż z państwem pochodzenia rodziców. To tak jak z dzieciakami siostry mojej kobietki. Obydwoje rodziców to Polacy ale oni czują się Szwajcarami. Młodsza nawet reprezentuje Szwajcarię w gimnastyce.
@stawo73, I to że tacy ludzie są naprawdę związani z CH najlepiej pokazuje przypadek Kosowarów. Kiedy UEFA czy tam FIFA dała zielone do przechodzenia z repry innych państw do nowoutworzonej repry Kosowa. Przeszedł chyba tylko jeden. Reszta powiedziała na konferencji prasowej, że ich piłkarsko wychowała Szwajcaria i będą grać dla niej. I to nie była kwestia kasy, bo w reprezentacji to chuja zarabiasz.
@reflex1,

Ale tam też część ma jednego rodzica Szwajcara a reszta urodzona tutaj albo od dziecka tu mieszkają.


I co z tego, skoro są murzynami? To tak jakby biali hokeiści mieli reprezentować Nigerię. Czy będąc Nigeryjczykiem czułbyś dumę z sukcesów takiej reprezentacji? Te murzynnienie europejskich reprezentacji jest niczym innym, jak najbardziej widoczną oznaką kolonizacji naszego kontynentu.

 
I to nie była kwestia kasy, bo w reprezentacji to chuja zarabiasz.


Kasa to jedna sprawa, a drugą są różne możliwość zaprezentowania się jakie dają poszczególne reprezentacje. Wiadomo, że Szwajcaria jest piłkarsko lepsza od tego globalistycznego tworu wyciętego z Serbii, więc daje też lepsze perspektywy piłkarzom grającym w jej reprezentacji. Przecież to działa nawet w piłce klubowej – wielu piłkarzy ma w kontraktach zapis, że jeśli drużyna, w której grają nie awansuje/spadnie, to oni będą mogli odejść bez konsekwencji, mimo że kasę mogliby nadal zarabiać taką samą.

Jeśli w reprezentacjach narodowych mogą grać ludzie z dowolnych innych narodów, to jaki one w ogóle maja sens? Równie dobrze mogą grać reprezentacje Nvidii, Microsoftu czy Coca-Coli.
@stawo73, No i co że są murzynami? Są Szwajcarami? Są. To trochę jak lata temu mówiono pewnie o Tatarach w PL. Jakiś szlachcic pewnie tak samo się oburzał „kto to widział Tatara jako Polaka” ale chyba nie odmówisz polskości Sienkiewiczowi, który prawdopodobnie był Tatarem.
@reflex1, Multikulturowe pierdolenie. Nikt normalny, kto patrzy na Sienkiewicza, nie widzi w nim Tatara, bo nawet jego twarz nie zdradza tatarskiego pochodzenia (chyba że dla antropologów). Murzyńskość natomiast jest cechą tak dominującą i od razu widoczną, że tylko człowiek zaślepiony globalistyczną propagandą może w murzynie widzieć Szwajcara.
@stawo73, Nie pierdolenie. Żyjemy w multikulturowej rzeczywistości. I kolor skóry nie powinien przesądzać o tym czy czujesz się obywatelem danego państwa, czy nie. Jak przyjmujesz zasady w danym państwie, to mam w dupie twój kolor, czy religię. Dam Ci przykład z mojej klatki w bloku. Mieszka u mnie w chuj Czarnych i to jeszcze muzułmanie. A największą pizdą jest biała Polka, która nawet po francusku nie za bardzo gada i się ze wszystkimi kłóci (w większości po polsku).
@reflex1, Powiedz to tym „Francuzom” na trybunach, którzy gwiżdżą za każdym razem, gdy grana jest Marsylianka (może to zwolennicy Burbonów chcący przywrócić przedrewolucyjny porządek?). Wytłumacz im, że powinni się zachowywać jak w Twojej utopijnej wizji z kolorowanek dla dzieci, gdzie kolor skóry, pochodzenie, religia są nieważne. Wytłumacz im, że skoro dla Ciebie są one nieważne, to dla nich też powinny takimi być, bo przecież Twoje wartości są ważniejsze niż ich wartości.
@stawo73, Ale to jest kwestia polityki państwa a nie koloru skóry. To że Francja ma chujową, to wiadomo od dawna (mieszkałem tam przez prawie rok, to coś o tym wiem). Szwajcaria tego problemu nie ma. Albo się dostosowujesz albo wypierdalasz. I nie ważne czy jesteś z Polski, Portugalii, Kosowa, czy z Senegalu. No dobra, nie wszystkich mogą wypierdolić ale to temat na inny wpis.
@reflex1, Szwajcaria nie ma tego problemu, bo ma inne pochodzenie etniczne imigrantów – w większości z krajów europejskich. We Francji natomiast dominują przybysze w Maghrebu i Czarnej Afryki. Tak więc pochodzenie i kolor skóry ma decydujące znaczenie.
@stawo73, Ale to nie jest kwestia koloru, tylko polityki. Już Ci pisałem że największą mendą u mnie w klatce jest Polka a z Czarnymi mam zajebiste relacje. Podobnie z Ameryką Południową, czy z Tajkami.
@reflex1, Tak, oczywiście. Nie ważne są wszelkie doświadczenia wielu państw z imigracją. Liczą się tylko Twoje osobiste doświadczenie z jakąś Polką i murzynami

PS: Być może to jest przyczyną Twojej ojkofobii i ksenofilii? Masz złe doświadczenia z jedną Polką i dobre z kilkoma murzynami, i stąd zakładasz, że wszyscy Polacy są jak ta Polka, a wszyscy murzyni jak ci Twoi sąsiedzi.
@stawo73, Nie, znam w chuj zajebistych Polaków tutaj. Częściej imprezuję z nimi niż z innymi nacjami. Chcę Ci tylko pokazać, że kolor skóry nie przesądza o tym czy jesteś godny tu mieszkać. Bo znam chujowych Polaków i innych Białych a znam też zajebistych Czarnych czy Arabów.
@reflex1, To jednak wciąż są pojedyncze przypadki, które nijak się mają z doświadczeniami państw dotkniętych imigracją, gdzie pochodzenie imigrantów ma kluczowe znaczenie.
@stawo73, Nie, to nie są pojedyncze przypadki. Pojedyncze przypadki to właśnie ci pojebani. Tylko że właśnie o nich słyszysz i czytasz, bo artykuł o zintegrowanym się nie sprzeda i nie przebija się w mediach.
@reflex1, Tak, czarne jest białe, a białe jest czarne.
@reflex1,

>największą mendą u mnie w klatce jest Polka

to akurat w ogóle nie jest zaskoczenie
@BlueLivesMatter, a ci dwaj po prawej to bliźniacy? Czy coś w matrixie sie popierdoliło?
@reflex1, Jak można sobie tak zjebać wygrany mecz
@Riddick_Bowe, Jak widać, można. Ale bramka Kataru to przyznasz że ładna.
@reflex1, Klasa. Ale by jej nie było, gdyby środkowy obrońca myślami nie był już w hotelowym pokoju.
@reflex1, chyba nie żyje / EDIT: nie, ruszył nogą... ale ładnie dostał w czerep. Mocny knockout.
@Thanos, Ładnie przyjebał. I też ładny, spokojnie wykonany karny.
@reflex1, no, no ten pierdolony minimalizm, buki lubią to
@wiennio, Już nie ma słabych drużyn w futbolu 😉