@Andrzej_Zielinski, kosmici puszczający kółeczka z ichniejszego papierosa
@rencista, Albo jakaś podmorska instalacja... tez kosmitów. Temat dobry na horror, albo przynajmniej thriller.
@Andrzej_Zielinski,

podmorska instalacja

Bioshock? Niby gra ale nie koliduje.
@rencista, Ten był bardziej steampunkowy. Tu klimat mi przypomina film Otchłań / Głębia (1989)
@Andrzej_Zielinski, ludzie raczej dążą do gwiazd kiedy technologia pozwala, więc bez sensu sie zagłębiać w tym co nie daje perspektywy.
@rencista, z gier klimat bardziej kojarzy mi się z UFO2 X-com terror from the deep