To w końcu Polska to czy polin prezydencie Duda?

Brawo pośle Braun, symbole i obchody religijne kraju, który dokonuje rzeźi na niewinnych dzieciach i cywilach nie powinny przestąpić progu polskiego sejmu
@Lightman, @tow_wieslaw

Nie tylko to panowie, że dokonali rzeźi.

Po pierwsze primo = parlament to nie synagoga, ani meczet czy inny religijny przybytek.

Po drugie primo - dlaczego mamy odchodzić czyjeś śwęto i tu pytanie. Kiedy ozrael obchodził Boże Narodzenie w swoim parchatym parlamencie ?

Bezczelność tego narodu przekracza wszystkie granice.
@Bender_Rodriguez, To, że są bezczelni to jedno, ale że im "nasza" władza wchodzi w sempiterny bez wazeliny to już coś innego. Gdyby grać z nimi krótko i konkretnie, to by znali swoje miejsce. A czy w Sejmie obchodzone są święta muzułmańskie, buddyjskie czy szintoistyczne? Nie, więc i żydowskich być nie powinno.
@Blob,

Ciesyz mnie bardyo, że postrzegasz ten chlew zwany światem w ten sam sposób co ja.
@Bender_Rodriguez, :-)

Niestety, ludzi o takich poglądach jest niewielu.
@Blob, Wiem Sam jestem jednaym z nich. Ale jak widzisz, sam nie jesteś. I uwierz mi że te wszystkie pizdeusze w rurkach plujące na własne tradycje jeszcze kiedyś zapłaczą za normalnym światem.
@Bender_Rodriguez, Miło mi. Sądzę jednak, że się mylisz w kwestii pizdeuszy: aż tak bardzo się nie zmienią - mają wyprane "mózgi".
@Blob,

A wiesz że możesz mieć rację. Szczur urodzony w klatce nie tęskni do wolności, bo jej nie zna.