Brawo pośle Braun, symbole i obchody religijne kraju, który dokonuje rzeźi na niewinnych dzieciach i cywilach nie powinny przestąpić progu polskiego sejmu
@Bender_Rodriguez, To, że są bezczelni to jedno, ale że im "nasza" władza wchodzi w sempiterny bez wazeliny to już coś innego. Gdyby grać z nimi krótko i konkretnie, to by znali swoje miejsce. A czy w Sejmie obchodzone są święta muzułmańskie, buddyjskie czy szintoistyczne? Nie, więc i żydowskich być nie powinno.
@Blob, Wiem Sam jestem jednaym z nich. Ale jak widzisz, sam nie jesteś. I uwierz mi że te wszystkie pizdeusze w rurkach plujące na własne tradycje jeszcze kiedyś zapłaczą za normalnym światem.
Lightman
1
Brawo pośle Braun, symbole i obchody religijne kraju, który dokonuje rzeźi na niewinnych dzieciach i cywilach nie powinny przestąpić progu polskiego sejmu
Bender_Rodriguez
2
Nie tylko to panowie, że dokonali rzeźi.
Po pierwsze primo = parlament to nie synagoga, ani meczet czy inny religijny przybytek.
Po drugie primo - dlaczego mamy odchodzić czyjeś śwęto i tu pytanie. Kiedy ozrael obchodził Boże Narodzenie w swoim parchatym parlamencie ?
Bezczelność tego narodu przekracza wszystkie granice.
Blob
2
Bender_Rodriguez
1
Ciesyz mnie bardyo, że postrzegasz ten chlew zwany światem w ten sam sposób co ja.
Blob
0
Niestety, ludzi o takich poglądach jest niewielu.
Bender_Rodriguez
1
Blob
1
Bender_Rodriguez
3
A wiesz że możesz mieć rację. Szczur urodzony w klatce nie tęskni do wolności, bo jej nie zna.