Patrzcie co znalazłem w lidlu. Teraz to mogę wrzucać do kibla wszystko #pdk

18

@Immortal_Emperor, To jest przemysłowy, nie do domu. Rozwalisz pół budynku
@Immortal_Emperor, Jak byś to kiedyś robił to wiedziałbyś że to ostateczność Syf i smród w klopie burdel i walka z kawałkiem sprężyny
@Alpragen, Też miałem podobne skojarzenie.
@Immortal_Emperor, cementu to nie radzę bo potem może nie przepchać. Poza tym jest ryzyko, że głębiej utknie i z pionu wybije
@malcolm, Chciałbym zobaczyć minę hydraulika, który został wezwany do udrożnienia rur zalanych cementem.
@Immortal_Emperor, pewnie radość : "Panie, tanio nie będzie "
@Immortal_Emperor, Możesz wrzucać, ale tylko do 3 metrów
@Immortal_Emperor, a myślałem, że już dostałeś nauczkę, aby mimo wszystko nie wrzucać wszystkiego.
@Immortal_Emperor, taniej niż¶ hydraulik
@MEGAZU0, Dokładnie. Teraz żaden zator mi nie straszny. Szkoda że wtedy tego nie miałem…
@sharkando, Z taką przepychaczką to możesz spenetrować cały pion w bloku.
@Immortal_Emperor, w bloku taka długość niepotrzebna, ale w domu niezbędnik , bo mam do pionu 8-9m i ze 4 kolanka
@sharkando, Coś mi mówi że byłeś mistrzem w „snejka” na nokii 3310.