Zaloguj
Dołącz
PostironicznyPowerUser
3 lat
7
228
Udostępnij
Zgłoś
neomesjasz ekonomii
#heheszkipolityczne
Rozwiń
20
SORTOWANIE KOMENTARZY:
Najlepiej oceniane
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej odpowiadane
Aktywne dyskusje
Skomentuj
Konto usunięte
3 lat
Udostępnij
Zgłoś
0
@PostironicznyPowerUser
,
Rozwiń
ODPOWIEDZ
Konto usunięte
3 lat
Udostępnij
Zgłoś
1
@PostironicznyPowerUser
, lepiej by się zajęli poważnymi problemami a nie ceną paliwa, którego spalanie generuje CO2 i powoduje katastrofę klimatyczną.
Rozwiń
ODPOWIEDZ
Konto usunięte
3 lat
Udostępnij
Zgłoś
0
@PostironicznyPowerUser
, po co metalowy, spokojnie można kupić 20l za 40zł.
No ale i tak żeby się zwrócił to by musiało paliwo 2 zł kosztować więcej.
Chyba, że nakupić karnistrów, zatankować, wyjeździć i sprzedać potem karnistry za jakiś czas, to ma to sens.
Rozwiń
ODPOWIEDZ
szatanista
3 lat
Udostępnij
Zgłoś
0
@PostironicznyPowerUser
, no tak bo kanister jest jednorazowy i nikt go na pewno nie ma w garażu.
Rozwiń
ODPOWIEDZ
Mitne
3 lat
Udostępnij
Zgłoś
1
@szatanista
, ...ale jesteś inteligentny.
Rozwiń
ODPOWIEDZ
szatanista
3 lat
Udostępnij
Zgłoś
-1
@Mitne
, dlaczego ty nie jesteś?
Rozwiń
ODPOWIEDZ
Mitne
3 lat
Udostępnij
Zgłoś
0
@szatanista
, Widocznie nie jestem. Ale wiem że nie każdy Polak ma karnister 20L. A do tego wiem ile to jest 20L paliwa.
Niewiele.
Rozwiń
ODPOWIEDZ
MENU
Strona główna
Mikroblog
LURKER
Idea serwisu
Regulamin
Polityka prywatności
Pomoc & FAQ
Motyw klasyczny
Lurker © 2026
POWERED BY
HTMX
Konto usunięte0
Konto usunięte1
Konto usunięte0
No ale i tak żeby się zwrócił to by musiało paliwo 2 zł kosztować więcej.
Chyba, że nakupić karnistrów, zatankować, wyjeździć i sprzedać potem karnistry za jakiś czas, to ma to sens.
szatanista
0
Mitne
1
szatanista
-1
Mitne
0
Niewiele.