@PostironicznyPowerUser, lepiej by się zajęli poważnymi problemami a nie ceną paliwa, którego spalanie generuje CO2 i powoduje katastrofę klimatyczną.
@PostironicznyPowerUser, po co metalowy, spokojnie można kupić 20l za 40zł.

No ale i tak żeby się zwrócił to by musiało paliwo 2 zł kosztować więcej.

Chyba, że nakupić karnistrów, zatankować, wyjeździć i sprzedać potem karnistry za jakiś czas, to ma to sens.
@PostironicznyPowerUser, no tak bo kanister jest jednorazowy i nikt go na pewno nie ma w garażu.
@szatanista, ...ale jesteś inteligentny.
@Mitne, dlaczego ty nie jesteś?
@szatanista, Widocznie nie jestem. Ale wiem że nie każdy Polak ma karnister 20L. A do tego wiem ile to jest 20L paliwa.

Niewiele.