@skuwka95, ONI tego chcą. chcą nas podzielić.
@skuwka95, oczywiście, że murzyna. Zrobi bękarta (zawsze można oddać do adopcji) i zniknie, problem z głowy. A z pozostałymi mendami trzeba się będzie użerać całe życie.
@skuwka95, Murzyna mniejszy wstyd. No i zawsze będzie gdzie zioło kupić