@sharkando, jak patrzy się na tę czwórkę to ma się nieodparte wrażenie że kiedyś się ich widziało.
@pentakilo, Badania psychiatryczne dla WSZYSTKICH kandydatów na: posłów, senatorów, prezydentów, burmistrzów, wójtów i radnych, choć pewnie za mało jest psychiatrów, aby to ogarnąć.
@Blob, psychiatrzy są w odpowiednich łapach jak sędziowie
@Blob, nie zgodzę się z jednego powodu, niejeden chory psychicznie byłby lepszym rządzącym niż to sejmowe bydło
@skuwka95, Mam na myśli umiejętność logicznego myślenia, wyciągania wniosków itp. Nie sądzę, żeby ktoś z nich uważał się za Napoleona, są za to bezdennie głupi. Takiej Żukowskiej (czy jak tam się ona nazywa) można by dać program w telewizji, żeby gadała - nikt ich chyba lepiej nie sklompromituje.
@skuwka95, Lepsza jest gorzała, nawalą się, to może im się z łepetynach rozjaśni.
@Blob, nie próbowałeś psychotropów to się nie wypowiadaj, nie da się tego odratować to chociaż niech urojeń nie mają
@skuwka95, A skąd wiesz, że nie próbowałem?
@Blob, domyślam się pisząc, że gorzała jest lepsza niż lek
@skuwka95, W niektórych wypadkach tak jest.
@Blob, dla tych co biorą neuroleptyki to każda historia jest inna
@pentakilo, po co to badać skoro i tak nie ma nadziei na poprawę. Komunizm jest nieuleczalną chorobą.
@WolnyCzlowiek, @pentakilo, Jak można być komunistą w dzisiejszych czasach? Jeszcze grubo ponad 100 lat temu można się było łudzić, ale teraz? Wszędzie ta ideologia się skompromitowała i skutkowała zamordyzmem, biedą i masowymi morderstwami.
@Blob, dlatego te badania by były wskazane dla wyznawców komunizmu 👍
@pentakilo, Sądzisz, że ktoś z nich by te badanie przeszedł? Hehehehe. Z drugiej strony, jako wolnościowiec, uważam, że nie należy ich delegalizować.
@Blob, jeśli komuchy szczerze wierzą w wyznawane idee, to wątpię, żeby badania nie wykazały żadnych zaburzeń.
@pentakilo, A ja wątpię, żeby ktokolwiek z nich okazał się być całkiem "normalny".
@Blob, podejrzewam, że możesz mieć rację.