Można dostać pierdolca.

Wchodzisz na net i tam wszędzie "upały",

"Żar z nieba", "kiedy koniec"

I to nie jest tak, że tam siedzą sami aktywiści klimatyczni, bo typowy Polak zapłaci tysiące by tylko mieć ciepło, ale jak ma to u siebie, ten średnio miesiąc na rok, to będzie jęczał jak stara baba "ooo matko ale gorąc!!"

Odpowiadając jednemu Lureczkowi - nasze ciepło jest +-takie samo jak to w Egipcie - jak jest gorąco z reguły mamy te samą wilgotność

Więc jeśli to czytasz to się ciesz że jest gorąco, ciesz się słońcem. Nie jęcz.

...Bo później muszę posty pisać

#gownowpis

10

@Dps, dopóki wieje wiatr da się żyć, a w domu wiatrak chodzi non stop:P Ale patelnia:D
@Dps, przeszkadza trochę 5 stopni za dużo a 30 to taki maks aby myśleć o 🚲.
@FiligranowyGucio, Jak jedziesz 20kmh+ to cały świat działa jak klimatyzacja. 🙂 Jest ok
@Dps, mam się cieszyć z 40 stopni w weekend? Czy ciebie nie pojebało?
@tk95, pustaki nosić na budowie też nie za wesoło. 😆
@tk95, jakby te jęczenie włączało się tylko koło 40 to pół biedy

... Ale chyba nie mieszkasz w Polsce