Można dostać pierdolca.
Wchodzisz na net i tam wszędzie "upały",
"Żar z nieba", "kiedy koniec"
I to nie jest tak, że tam siedzą sami aktywiści klimatyczni, bo typowy Polak zapłaci tysiące by tylko mieć ciepło, ale jak ma to u siebie, ten średnio miesiąc na rok, to będzie jęczał jak stara baba "ooo matko ale gorąc!!"
Odpowiadając jednemu Lureczkowi - nasze ciepło jest +-takie samo jak to w Egipcie - jak jest gorąco z reguły mamy te samą wilgotność
Więc jeśli to czytasz to się ciesz że jest gorąco, ciesz się słońcem. Nie jęcz.
...Bo później muszę posty pisać
#gownowpis
Wchodzisz na net i tam wszędzie "upały",
"Żar z nieba", "kiedy koniec"
I to nie jest tak, że tam siedzą sami aktywiści klimatyczni, bo typowy Polak zapłaci tysiące by tylko mieć ciepło, ale jak ma to u siebie, ten średnio miesiąc na rok, to będzie jęczał jak stara baba "ooo matko ale gorąc!!"
Odpowiadając jednemu Lureczkowi - nasze ciepło jest +-takie samo jak to w Egipcie - jak jest gorąco z reguły mamy te samą wilgotność
Więc jeśli to czytasz to się ciesz że jest gorąco, ciesz się słońcem. Nie jęcz.
...Bo później muszę posty pisać
#gownowpis
LizardKing
0
FiligranowyGucio
0
Dps
1
tk95
-1
FiligranowyGucio
0
Dps
0
... Ale chyba nie mieszkasz w Polsce